„Rób to, co kochasz, kochaj to, co robisz”

Zgodnie z tą dewizą wybrałam swoją drogę życiową i z radością nią podążam. Od dzieciństwa bowiem upiększanie, kosmetyki, człowiek i piękno ludzkiego ciała było moją pasją, co na własnej skórze odczuły kobiety w mojej rodzinie. Kosmetyki mamy i cioci były bowiem najbardziej interesującymi mnie rzeczami – i tak zostało do dziś, tyle że teraz korzystam z ogromnego zasobu własnych środków upiększających.

Podążając za swoją pasją, wciąż zdobywam wiedzę i doświadczenie, które umożliwia mi pomaganie innym ludziom w odnalezieniu i wyeksponowaniu ich piękna, znalezieniu radości, poczuciu się dobrze z samym sobą. Prowadzony przeze mnie salon kosmetyczny nie jest tylko kolejnym gabinetem kosmetycznym w Olsztynie – moim celem było stworzenie miejsca, gdzie w swobodnej, miłej atmosferze poprawi się nie tylko kondycja ciała, ale też można będzie znaleźć spokój, wyciszenie, wewnętrzną radość i pozytywną energię.

W trosce o zdrowie i zadowolenie olsztyńskich klientów korzystam z renomowanych kosmetyków i profesjonalnego sprzętu najnowszej generacji oraz cały czas się rozwijam. Obecnie studiuję w Olsztynie kierunek zdrowie publiczne, ze specjalizacją odnowa biologiczna z żywieniem człowieka, ukończyłam też szkolenia i kursy związane z kosmetyką i pielęgnacją:

 • makijaż permanentny
 • mezoterapia
       igłowa
       mikroigłowa
 • depilacja
       laserowa
       woskiem
 • peelingi chemiczne (kwasy)
       usówanie blizn, przebarwień
       terapia antytrądzikowa (trądziku pospolitego, różowatego)
       redukcja zmarszczek
 • oczyszczanie
       manualne
       peeling kawitacyjny
 • mikrodermabrazja
 • oxybrazja (peeling wodnotlenowy)
 • pedicure (skalpel + frezarka)
 • manicure (biologiczny, klasyczny, hybrydowy, japoński)
 • przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Umożliwia mi to holistyczne podejście do ludzkiego ciała i pozwala oferować szerokie spektrum zabiegów – wszystkie na bardzo wysokim, spełniające oczekiwania moich klientów poziomie. Oprócz nich w moim olsztyńskim salonie kosmetycznym znajdziecie fachowe doradztwo, dobrą, przyjazną atmosferę i – mam nadzieję – spokój i odprężenie.

Zapraszam do mojego salonu kosmetycznego w Olsztynie!

Ewelina Słomińska – dobra kosmetyczka z Olsztyna

Zachęcam do obejrzenia mojego gabinetu kosmetycznego. Tutaj, tylko na fotografiach, ale serdecznie zapraszam do odwiedzenia mnie w Olsztynie, w moim salonie kosmetycznym Eskada, gdzie przy filiżance aromatycznej kawy możesz zadbać o siebie, zrelaksować i odnaleźć swoje piękno.