Salon

Salon kosmetyczny Olsztyn

„Rób to, co kochasz, kochaj to, co robisz”

Zgodnie z tą dewizą wybrałam swoją drogę życiową i z radością nią podążam. Efektem tych działań jest, założony przeze mnie Salon kosmetyczny w Olsztynie. Od dzieciństwa bowiem upiększanie, kosmetyki, człowiek i piękno ludzkiego ciała było moją pasją, co na własnej skórze odczuły kobiety w mojej rodzinie. Kosmetyki mamy i cioci były bowiem najbardziej interesującymi mnie rzeczami – i tak zostało do dziś, jednakże teraz korzystam z ogromnego zasobu własnych środków upiększających.

Podążając za swoją pasją, wciąż zdobywam wiedzę i doświadczenie, które umożliwia mi pomaganie innym ludziom w odnalezieniu i wyeksponowaniu ich piękna, znalezieniu radości, poczuciu się dobrze z samym sobą. Jestem absolwentką dwóch kierunków studiów wyższych, kosmetologii oraz odnowy biologicznej z żywieniem człowieka. Prowadzony przeze mnie salon kosmetyczny nie jest tylko kolejnym gabinetem kosmetycznym w Olsztynie. Moim celem było stworzenie więc miejsca, gdzie w swobodnej, miłej atmosferze poprawi się nie tylko kondycja ciała, ale również można będzie znaleźć spokój, wyciszenie, wewnętrzną radość i pozytywną energię.

W trosce o zdrowie i zadowolenie olsztyńskich klientów skupiam się na pełnym profesjonalizmie. Korzystam z renomowanych kosmetyków i profesjonalnego sprzętu najnowszej generacji oraz cały czas się rozwijam. Zabiegi które mogę Państwu zaproponować to między innymi:

 • makijaż permanentny
 • mezoterapia
  igłowa
  mikroigłowa
 • depilacja
  laserowa
  woskiem
 • peelingi chemiczne (kwasy)
  usuwanie blizn, przebarwień
  terapia antytrądzikowa (trądziku pospolitego, różowatego)
  redukcja zmarszczek
 • oczyszczanie
  manualne
  peeling kawitacyjny
 • mikrodermabrazja
 • oxybrazja (peeling wodnotlenowy)
 • pedicure (skalpel + frezarka)
 • manicure (biologiczny, klasyczny, hybrydowy, japoński)
 • przedłużanie i zagęszczanie rzęs
Salon kosmetyczny olsztyn
Salon kosmetyczny olsztyn
Salon kosmetyczny olsztyn
Salon kosmetyczny olsztyn
Salon kosmetyczny olsztyn
Salon kosmetyczny olsztyn
Salon kosmetyczny olsztyn

 

Umożliwia mi to holistyczne podejście do ludzkiego ciała i pozwala oferować szerokie spektrum zabiegów – wszystkie na bardzo wysokim, spełniające oczekiwania moich klientów poziomie. Oprócz nich w moim olsztyńskim salonie kosmetycznym znajdziecie fachowe doradztwo, dobrą, przyjazną atmosferę i – mam nadzieję – spokój i odprężenie.

Zapraszam do mojego salonu kosmetycznego w Olsztynie!

Ewelina Słomińska – dobra kosmetyczka z Olsztyna

Zachęcam do obejrzenia mojego gabinetu kosmetycznego. Tutaj, tylko na fotografiach, ale serdecznie zapraszam do odwiedzenia mnie w Olsztynie. W moim salonie kosmetycznym Eskada, gdzie przy filiżance aromatycznej kawy możesz zadbać o siebie, zrelaksować i odnaleźć swoje piękno.
Zapraszam do kontaktu > Salon kosmetyczny Olsztyn
 

 

ESKADA

Olsztyński gabinet kosmetyczny

ul. Mickiewicza 4/2
10-496 Olsztyn

Zapraszamy:
poniedziałek, środa, piątek: 10:00 – 17:00 wtorek, czwartek: 9:00 – 16:00

Zapisy na wizyty możliwe są również w soboty.

Istnieje możliwość zapisu poza stałymi godzinami pracy po wcześniejszym umówieniu się.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel.: 513 987 433
e-mail: wyślij wiadomość