Salon

Salon kosmetyczny Olsztyn

„Rób to, co kochasz, kochaj to, co robisz”

Zgodnie z tą dewizą wybrałam swoją drogę życiową i z radością nią podążam. Efektem tych działań jest, założony przeze mnie Salon kosmetyczny w Olsztynie. Od dzieciństwa bowiem upiększanie, kosmetyki, człowiek i piękno ludzkiego ciała było moją pasją, co na własnej skórze odczuły kobiety w mojej rodzinie. Kosmetyki mamy i cioci były bowiem najbardziej interesującymi mnie rzeczami – i tak zostało do dziś, jednakże teraz korzystam z ogromnego zasobu własnych środków upiększających.

Podążając za swoją pasją, wciąż zdobywam wiedzę i doświadczenie, które umożliwia mi pomaganie innym ludziom w odnalezieniu i wyeksponowaniu ich piękna, znalezieniu radości, poczuciu się dobrze z samym sobą. Jestem absolwentką dwóch kierunków studiów wyższych, kosmetologii oraz odnowy biologicznej z żywieniem człowieka. Prowadzony przeze mnie salon kosmetyczny nie jest tylko kolejnym gabinetem kosmetycznym w Olsztynie. Moim celem było stworzenie więc miejsca, gdzie w swobodnej, miłej atmosferze poprawi się nie tylko kondycja ciała, ale również można będzie znaleźć spokój, wyciszenie, wewnętrzną radość i pozytywną energię.

W trosce o zdrowie i zadowolenie olsztyńskich klientów skupiam się na pełnym profesjonalizmie. Korzystam z renomowanych kosmetyków i profesjonalnego sprzętu najnowszej generacji oraz cały czas się rozwijam. Zabiegi które mogę Państwu zaproponować to między innymi:

Salon kosmetyczny olsztyn
Salon kosmetyczny olsztyn
Salon kosmetyczny olsztyn
Salon kosmetyczny olsztyn
Salon kosmetyczny olsztyn
Salon kosmetyczny olsztyn
Salon kosmetyczny olsztyn

 

Umożliwia mi to holistyczne podejście do ludzkiego ciała i pozwala oferować szerokie spektrum zabiegów – wszystkie na bardzo wysokim, spełniające oczekiwania moich klientów poziomie. Oprócz nich w moim olsztyńskim salonie kosmetycznym znajdziecie fachowe doradztwo, dobrą, przyjazną atmosferę i – mam nadzieję – spokój i odprężenie.

Zapraszam do mojego salonu kosmetycznego w Olsztynie!

Ewelina Słomińska – dobra kosmetyczka z Olsztyna

Zachęcam do obejrzenia mojego gabinetu kosmetycznego. Tutaj, tylko na fotografiach, ale serdecznie zapraszam do odwiedzenia mnie w Olsztynie. W moim salonie kosmetycznym Eskada, gdzie przy filiżance aromatycznej kawy możesz zadbać o siebie, zrelaksować i odnaleźć swoje piękno.
Zapraszam do kontaktu > Salon kosmetyczny Olsztyn
 

 

ESKADA

Olsztyński gabinet kosmetyczny

ul. Mickiewicza 4/2
10-496 Olsztyn

Zapraszamy:
poniedziałek, środa, piątek: 10:00 – 17:00 wtorek, czwartek: 9:00 – 16:00

Zapisy na wizyty możliwe są również w soboty.

Istnieje możliwość zapisu poza stałymi godzinami pracy po wcześniejszym umówieniu się.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

tel.: 513 987 433
e-mail: wyślij wiadomość